mjk
30 آبان 1401 - 11:57

اجرای پروژه اتصال دیشموک کهگیلویه و بویراحمد به باغملک خوزستان نهایی شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از صدور مجوز نهایی اتصال دیشموک و قلعه رئیسی به باغملک استان خوزستان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی بزودی آغاز می‎شود.

- اخبار استانها -سید علی احمد زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده مجوز ماده 23 پروژه اتصال دیشموک و قلعه رئیسی به باغملک استان خوزستان اخذ شده و هم اکنون مقدمات آغاز عملیات اجرایی بخشی از پروژه در دستور کار است.

وی از اختصاص 47 میلیارد تومان اعتبار اولیه برای این پروژه خبر داد و افزود: مطالعات احداث 4 کیلومتر از جاده در دست اقدام بوده و بزودی برای انتخاب پیمانکار و آغاز عملیات اجرایی به مناقصه گذاشته می‌شود.

احمدزاده با بیان اینکه مابقی پروژه اتصال دیشموک و قلعه رئیسی به باغملک خوزستان سال آینده تعیین تکلیف می‌شود، ابراز کرد: دیگر این پروژه در بودجه سالانه دیده می‌شود و به نوعی پادار شده است.

نماینده عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه یکی از مهمترین مطالبات و خواسته مردم بخش دیشموک از مسئولان استانی احداث و بهسازی محورهای مواصلاتی از جمله جاده‌های روستایی بوده است، ادامه داد: از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری 40 میلیارد تومان برای راه‌های روستایی این بخش پیش بینی شده است.

دوشیفته کردن کارگاه‌های راهسازی سیستان و بلوچستان برای اجرای تعهدات

دوشیفته کردن کارگاه‌های راهسازی سیستان و بلوچستان برای اجرای تعهداتمجوز گمرک تخصصی ورود ماشین‌آلات راهسازی و معدنی برای ماهیرود اخذ شد

مجوز گمرک تخصصی ورود ماشین‌آلات راهسازی و معدنی برای ماهیرود اخذ شداحمدزاده بیان کرد: برای تکمیل و بهره برداری از پل تنگ چویل نیز دغدغه داریم و برای تسریع در عملیات اجرایی و افتتاح آن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم و البته انتظار می‌رود مجموعه وزارت راه و شهرسازی از جمله سازمان راهداری در این زمینه حساسیت داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 870837