mjk
28 آبان 1401 - 12:52

رشیدی: ایران با لژیونرهایش می‌تواند از مرحله گروهی جام جهانی صعود کند

پیشکسوت فوتبال ایران اعتقاد دارد، تیم ملی ایران با تکیه بر توانایی لژیونرهایش می‌تواند به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی قطر صعود کند.

- اخبار ورزشی -منصور رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تقابل تیم ملی فوتبال ایران با انگلیس در اولین بازی جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: ابتدا بگویم در 50 سال گذشته، سابقه نداشته است که فوتبال ایران این همه بازیکن لژیونر داشته باشد. فکر نمی‌کنم در آسیا نیز تیمی وجود داشته باشد که اندازه ایران لژیونر داشته باشد. بازیکنان آماده هستند، نفراتی که با بهترین مربیان خارجی کار می‌کنند. این بازیکنان تنها نیاز به هماهنگی دارند که باید توسط کارلوس کی‌روش انجام شود.

خبرگزاری تسنیمجام جهانی 2022«ایران با این بازیکنانی که در اختیار دارد از شرایط صعود به دور بعد برخوردار است.»، وی با بیان این جمله افزود: انگلیس تیم آماده و حرفه‌ای دارد، در مقابل اما لژیونرهای بسیار خوبی هم در ترکیب تیم ملی حضور دارند که به نظرم می‌توانیم با آنها مقابل انگلیس نتیجه بگیریم. بازیکنانی که در اختیار داریم، کوچک نیستند و حرفه‌ای شده‌اند. تنها مسئله بازی، هماهنگی بین بازیکنان است که باید از طرف کی‌روش پیاده شود.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره تمرین نکردن بازیکنان استقلال در روز گذشته به دلیل پرداخت نشدن مطالبات‌شان گفت: جای سؤال است که این همه پولی که سال گذشته آمد، کجا رفت و چه شد؟! اصلاً نفهمیدیم که چرا مصطفی آجورلو رفت و چرا علی فتح‌الله‌زاده آمد. متأسفانه وقتی مسائل را پنهان می‌کنند و واقعیت‌ها را نمی‌گویند، وضعیت همین می‌شود.

برمک: پرچم ایران از هر چیزی مهمتر است/ برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم

برمک: پرچم ایران از هر چیزی مهمتر است/ برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنمانتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 865179