mjk
30 شهریور 1401 - 22:01

دستگیری 30 سارق در عملیات پلیس اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری 30 سارق و کشف 27 فقره انواع سرقت در عملیات مأموران انتظامی این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، جواد افشاری جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان اظهار داشت: به منظور پیشگیری از جرائم و ایجاد محیطی امن و آرام برای شهروندان و به منظور ارتقای سطح امنیت عمومی در نقاط جرم‌خیز، آلوده و پیشگیری از گسترش کانون‌های جرم، طرح شناسایی و دستگیری سارقان در سطح کلانشهر اصفهان به اجرا در آمد.

وی افزود: در این طرح که با بکارگیری حداکثر ظرفیت نیروهای کلانتری و پاسگاه‌های شهرستان و با هماهنگی با مرجع قضایی صورت گرفت، مأموران موفق به دستگیری تعداد ۳۰ نفر سارق و کشف ۲۷ فقره انواع سرقت شدند.

افشاری با اشاره به این که متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند، خاطر نشان کرد: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند از این رو از شهروندان می‌خواهیم ضمن رعایت هشدارها و آموزش‌های پلیس در خصوص پیشگیری از وقوع سرقت، درصورت مشاهده هرگونه موارد و افراد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/ج/

منبع: فارس
شناسه خبر: 750973